GYKM-10100 gidravlik eshik ochgichi
Qisqacha tavsif:
Mahsulot tafsiloti
Mahsulot teglari
Model: GYKM-10/100 gidravlik eshik ochgichi
Model: GYKM-10/100
Ilova:
Texnik tavsif
Tarqatish qobiliyati
10 tonna
Kenglik
100 mm
Ish bosimi
63MP
Shlang hajmi
Uzunligi: 3 m
Tashqi diametri: 13,5 mm
Ichki diametri: 5 mm